Duyuru:- Istediginiz her model gelinlik ve abiye dikimi yapilir 0312 434 42 45

2013 Prenses Gelinlik Modelleri Modası Esintileri

Google Google+
FerideGelinlik @ 25 Eylül 2012 2013 Modelleri 0  2.111 
gelinlik 2013

Gelinliklerde daima bir ihtişam ve görsellik vardır. Her sene yenilenerek, gelişen stil ve tarzlarla küçük ayrıntılar eklense de, gelinliklerde farkı ayrıntılar sağlamaktadır. Geçen senenin gelinlik modelleri, çok şatafatlı olsa da, gelecek sene yani gelinlik 2013 daha sade modellerin yılı olacak gibi duruyor.
2013 gelinlik modelleri, biraz eskiye dönüşü anımsatıyor. Krem ve pudra tonlarında, hafif pembeler dikkat çekiyor. Gelinliklerde en iyi etkiyi veren danteller, tüm ihtişamı içinde kraliyet gelinliği havasını vermeye devam etmektedir. Bu sene, prenses gelinlikler modasını devam ettirmektedir. Prenses gelinlikler, göğüs bölgesinden dar belden bollaşan ve kabarık modellerdir. Bu modeller, daima gelin adayları tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir.
Gelinlik 2013 ‘de kendine en başköşede yer bulan prenses gelinliklerin modası, hiç geçmeyecekmiş gibi durmaktadır. Bunun yanı sıra, dökümlü ve kabarık olmayan gelinliklerde şifon etkisi ve ipekli kumaşlar göz kamaştırıcı güzelliktedir. Genelde, hafif toplu olan gelin adaylarında kullanılan dökümlü modeller, önden dar ve arkadan toplanan modelleri ile zayıf hanımlarda da etkisini gösterecektir. Sıklıkla kullanılan taş işlemeler ve inciler, her zamanki gibi gelinlik modellerinde kullanılmaktadır. Fakat göğüs bölgesine işlenen ve pırıltılı etki veren bu uygulamalar artık eteklere de yansımıştır.

2013 gelinlik modellerinde, düz ve sade modeller, düz modellerde dantel detayları ve klasik modeller kullanılmaktadır. Küçük detaylar ile hareketlenen modeller eskiye övgü yapmaktadır. Eski dönmelerin krem dantelli gelinlikleri sıklıkla görülecektir.
Düğünlerde ve nişanlarda, özel gecelerde kullanılan abiye modelleri, hiç hız kesmeyen değişimler içindedir. Dekolteler, parlak kumaşlar ve rengarenk aksesuar ilaveleri ile üst düzey bir tarz yaratmaktadırlar. Abiye modellerinde bu yıl  mor, pudra, lila, fuşya, gri, yeşil, mavi ve siyah renk modeller çok gözde. Bir tek fark , daha kadınsı ve dikkat çekici olmalarıdır.

Gelinlik 2013

 

 


-
ara bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir