Duyuru:- Istediginiz her model gelinlik ve abiye dikimi yapilir 0312 434 42 45

Düğün Öncesi Sıkıcı Ayrıntılardan Kurtulma Yöntemi

Google Google+
FerideGelinlik @ 01 Mayıs 2009 Gelinlik Seçimi 0  777 

İşte sizlere yapmanızı önerdiğimiz şeyler:

Kendinizi tartışmaların, stresin, problemlerin ve ancak bir düğünün yol açabileceği kadar kararsızlığın içinde mahvetmek istemiyorsanız, yeterince erken planlayın ve bu planın dışına çıkmayın. Diğer bir deyişle, öncelikle sıkıcı konuları halledip önünüzü açın. Bunlar genellikle ailelerin ve arkadaşların, yapılmazsa veya olmazsa kalplerini kıracak türden geleneksel şeyler. Nekadar çabuk karar verir ve bir orta yol bulursanız o kadar iyi olur.

Gelin olacak kızın ilk düşünmesi gereken şeyler şunlardır:

Tarih: Herşey için rezervasyonlar erken yapılır. Diğer arkadaşlar yakın tarihlerde evleniyor olabilirler veya insanlar tatil rezervasyonları yapıyor olabilir. Mümkün olduğunca çabuk çözüm bulun.

Davetli Listesi: Tamam belki bazı yeni kişiler eklenebilir veya bazıları silinebilir. Ancak kurallarınızı belirleyin.

Sizin İstedikleriniz: En önemli madde bu. Gereksiz bir şekilde tesir altında kalmayın!

Damadın İstedikleri: Bu madde de en az sizin istedikleriniz kadar önemli ama yine de genelde erkekler düğünleri kızsal, pahalı, gereksiz, yaygara yapılan bir kutlama ya da bunların hepsi olarak gördüklerinden, bu maddeyi sizin istediklerinizden sonra değerlendirebilirsiniz.

Rol Dağılımı: Bu konuda hemen acele etmeyin ama kardeşlerinizin, en iyi arkadaşlarınızın ve anne babanızın ne yapmaları istediğinizi düşünmeye başlayın bir taraftan.

Saçınız: Şimdi bu madde size, yapılacaklar listesine şu an koymak için erken ve gereksiz görülebilir ama eğer kendi doğal renginde büyüleyici, büyük bir topuzun hayalini kurduysanız saçınızı uzatmaya ve belki ışıklandırmalar yaptırmaya başlamalısınız!

Kilonuz: Hiç çirkin gelin olmaz ve kadına en çok yakışan şey kilo onun kendini iyi hissettiği kilodur. İster ince , ister seksi kıvrımlara sahip olun, doğal haliniz size en çok yakışa kilodur. Ancak yine de biraz daha incelmeyi kafanıza koyduysanız bunu kontrollü bir şekilde yapın. Bu, daha önceden plan yapmak ve makul vir diyet ve egzersiz programı takip etmek anlamına geliyor. O son dakika, aç bırakan diyetlerin yanına bile yaklaşmayın. Nikah masasında baygınlık geçirmenizi istemeyiz!


-
ara bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir