Duyuru:- Istediginiz her model gelinlik ve abiye dikimi yapilir 0312 434 42 45

Duvak Seçiminizi Kolaylaştıracak 9 İpucu

Google Google+
FerideGelinlik @ 02 Haziran 2010 Yararli Bilgiler 0  1.135 

Duvak seçiminizi kolaylaştıracak 9 ipucu

1. Duvağınızı yüz şeklinize göre seçmeyi unutmayın. Yardım almak için yüz şekillerine göre duvak seçimiyazımızı okuyabilirsiniz.

2. Duvağınız gelinliğinizi tamamlamalı, onunla yarışmamalı. Süslü bir gelinliğiniz varsa sade bir duvağa yönelin. İkisi de çok süslü olursa boğucu olacak ve özelliklerini kaybedecektirler.

3. Duvağınıza karar verirken gelinliğinizin yanınızda olmasına özen gösterin. Sırt dekoltesi veya çok güzel bir işlemesi olan gelinliğinizi uzun bir duvakla kapamak istemeyeceksinizdir.

4. Duvak seçerken mutlaka fikrine güvendiğiniz biri yanınızda olsun. Sırf sizi poh pohlamak için güzel olmayan bir modele de yakıştı diyen biri son ihtiyacınız olan şey olacaktır.

5. Seçim yaparken bu model bana kesin yakışmaz gibi peşin hükümler vermeyin, hiç ummadığınız bir model gelinliğinizle de birleşince mükemmel duvak haline gelebilir.

6. Saç stiliniz de duvak seçiminizde önemli bir rol oynuyor. Duvağınızı seçmeden önce saç stilinize karar vermiş olmanız çok önemli. Kısa ve havalı saçlarınız varsa uzun duvak o havayı söndürebilir ama kuş kafesi bir duvakla harika bir görüntü yakalayabilirsiniz.

7. Duvak seçiminizde boyunuz bile rol oynuyor. Eğer minyon bir tipseniz uzun duvaklardan uzak durmanızda büyük fayda var aksi takdirde yürüyen çadır gibi görünebilirsiniz.

8. Gelinliğinizin ve duvağınızın aynı renkte olmasına dikkat edin. Hafif bir ton farkı bile şıklığınıza gölge düşürebilir.

9. En önemlisi de şu ki duvak içinde rahat etmeniz gereken bir aksesuar. Eğer elinize kolunuza dolanıyor ve sizi bir şekilde engelleyip rahatsız ediyorsa hiç takmayabilirsiniz. Bu sizin en özel gününüz ve bu günde mutlu ve rahat olmak en büyük hakkınız.

Kaynak :  http://www.dugun.com/makaleler/oku/71/Duvak%20Se%C3%A7iminizi%20Kolayla%C5%9Ft%C4%B1racak%209%20%C4%B0pucu


-
ara bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir