Duyuru:- Istediginiz her model gelinlik ve abiye dikimi yapilir 0312 434 42 45

Gelinlik Bakımı Nasıl Yapılmalı

Google Google+
FerideGelinlik @ 04 Ekim 2012 Gelinlik Seçimi 0  2.303 
2013-tesettur-gelinlik-modeli-1

Gelinliğinizi beğendiğiniz andan itibaren zarar görmeden, ister düğün bitimine kadar isterse satın alıp ömür boyu sizde kalmasını istediğiniz zaman zarfında iyi bir şekilde muhafaza edebilmeniz gerekmektedir.

Gelinliğinizi

satın almayı planlıyorsanız ileriyi iyi planlamalısınız.Eviniz bunun için müsait mi ve gerekli özeni gösterebilecek  misiniz? Bu sorulara olumlu cevap bulabiliyorsanız sonrasında  bir kuru temizlemeci bulmak kalıyor.

Gelinlikte oluşan hiçbir lekeyi kendiniz çıkarmaya uğraşmayın. Her şey daha kötüye gidebilir. Sadace etrafına bulaştırmadan nazikçe kurutmalı ve tören sonunda hemen kuru temizlemeye götürmelisiniz. Makinaya atarım temizlenir demeyin Atarsınız ama çıkardığınızda gelinliğe dair birsey bulamayabilirsiniz Gelinliğiniz kaliteli malzemeler kullanılmıssa işlemelerinizin rengi soluklasmıs yada renk değiştirmiştir kalitesiz malzemeler kullanılmış işe gelinliğiniz renk değiştirmeye baslamış yada tüm işlemeler makinanızda düşmüş ve makinanıza arıza yaptırmış ta olabilir. Bunun için kuru temizleme dolayınız atlamamanızı önermekteyiz.

Gelinliğinizi uzun yıllar saklamayı istiyorsanız, nerede tutacağınıza oldukça önem vermelisiniz. Kuru ve nemsiz bir Odada muhafaza ediniz. Plastik bir ambalaja koymamalısınız, çünkü bu rengini bozabilir . Karton Kutunuzda saklıyabilirsiniz Üzerinde iğne de bırakmayın. Böylece pas lekesi oluşmasını önlemiş olursunuz.


-
ara bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir