Duyuru:- Istediginiz her model gelinlik ve abiye dikimi yapilir 0312 434 42 45

Gelinlik seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Google Google+
Feride 19 Mart 2009 Gelinlik Seçimi 0  730 
evlilik-hazırlıkları

İri göğüslü gelinler: İri göğüslere sahipseniz dikkati başka yere çekmek daha doğru olacaktır. Bunun için dekolteden kaçınmanız ve kare yaka modellere yönelmeniz daha doğru olacaktır. Göğüsleri toplayan bir modeli, dar bir çan etek modeliyle birleştirdiğinizde zarif bir görüntü yakalayacaksınız.

Beli kalın gelinler: Korsajlı veya sivri belli modeller belinizi çok daha ince gösterecektir.

Minyon gelinler: Sade ve basitlikten yana olarak vücudunuzun zarafetini ortaya çıkarmaya çalışın. Gelinlikteki aşırı işlemeler, kemer ve kuşaklar boyunuzu olduğundan daha kısa gösterecektir. Çok kabarık etekler de gelinliği enine genişletecek ve yine aynı etkiyi yaratacaktır. Vücudu yukarı çeken askılı modeller size çok daha iyi oturacaktır. Kilonuzdan memnunsanız cesur modellerle dikkati boyunuza değil gelinliğinizin göz kamaştıran tasarımına çekebilirsiniz.

Kalın kollu gelinler: Son derece şık dantelli veya dantelsiz bolerolarla hem gelinliğinize ayrı bir hava katmış hem de kollarınızdaki fazlalığı kapamış olursunuz. Doğrudan teni göstermeyen hoş işlemeli tüller de aynı görevi görecektir.

Parfüm: Parfümünüzü takılarınızı takmadan önce sıkın ve takılarınızı takana kadar 10-20 dakika bekleyin. Parfümü takının üstüne sıkarsanız takılara zarar verirsiniz.


-
ara bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir