Duyuru:- Istediginiz her model gelinlik ve abiye dikimi yapilir 0312 434 42 45

Hakkımizda

Feride 24 Şubat 2009 Yorum SayisiHakkımizda için yorumlar kapalı  3.199 
  • Feride Gelinlik  & Moda evi olarak özel sipariş Gelinlik ve Abiye dikimi. ( Satınalma / Kiralama )
  • Satışa sunduğumuz özel tasarım Gelinlik ve Abiyeler. ( Satınalma / Kiralama )
  • Fırsat Reyonu. ( Ekonomik gelinlik arayanlar için çok cazip fiyatlarla satılık / kiralık gelinlikler. )

Feride Gelinlik Moda Evi Firma Profili

Tüm bayanların ortak tutkusudur moda!… Herkesin zevki farklı olsada, modanın esintilerinden etkilenmeyen yok gibidir. Her yıl değişen trend, öne çıkan ayrıntılar, gelinlik modelini seçerken kararınızı etkileyen en önemli faktörlerdir. Tarzınız, fiziki özellikleriniz, yaşınız, düğünün yada nikahın hangi mevsimde ve hangi mekanda olacağı, bir bütünü tamamlayan diğer öğelerdir.

Gelinliğin geleneksel olgusunu dünya çapında isim yapmış öncü markaların sunduğu modellerin ışığında ve sizin tarzınız beğeniniz doğrultusunda kendi yorumlarımızla birleştiriyor, rüyalarınızın gelinliğini hazırlıyoruz. Sizlere hayatınızın en önemli anında “MASAL PRENSESİ” hissini yaşatmayı vaadediyoruz. Uzun Süredir Sektör bilgi birikimi ve tecrübemizle koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla kaliteden ödün vermeden sizlerle güçlenerek büyümeye devam ediyoruz.

Ayrıca, nişanlık, gece kıyafetleri, mezuniyet ve özel günleriniz için, günün her saati giyebileceğiniz abiyeleri Feride Gelinlik  & Moda Evi olarak özenle dikiyoruz.

Hazır almak isteyenler için satışa sunduğumuz özel tasarım gelinlikler ve abiyeler sizleri bekliyor.

Ve… Fırsat reyonunda birbirinden şık ve güzel onlarca gelinlik arasından beğendiğinizi çok cazip fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Sitemizde, kendi ürünlerimizin yanısıra, gelin adaylarının çokca tercih ettiği dünya koleksiyonlarından derlediğimiz  kreasyon gelinlik ve abiye modellerini beğeninize sunuyoruz.