Duyuru:- Istediginiz her model gelinlik ve abiye dikimi yapilir 0312 434 42 45

Kış Sezonu Gelinlik Sezonunu Açtık

Google Google+
FerideGelinlik @ 11 Ekim 2012 Yararli Bilgiler 0  2.771 
kış sezonu gelinlikler

Bir kış gelinin diğer mevsimlerde evlenecek gelinlere göre, işinin daha zor olduğu düşünülür.Fakat en güzel gelinlikler sanki yaz mevsimine göre tasarlanmıştır. Bir kış gelini hem vücut tipine hem zevkine uyacak hemde onu “sıcak tutacak bir gelinlik” bulma arayışındadır. Bu durum, çoğu zaman bir ikilem haline dönüşür. Ya sıcaklıktan, ya güzellikten taviz verilir.
“Aslında kış gelinlikleri yaratıcı dokunuşlarla hem sıcak hem de havalı olabilirler. İşte harika bir kış gelini olabilmek için bazı önerilerimiz var..Agir Kumaşlar seçin
Kış düğünlerinin en güzel tarafı, lüks ipek saten kumaştan gelinliklerin rahatlıkla giyilebilmesidir. Beyaz kadife bir gelinlik hem sizi soğuğa karşı korur hem de zarif bir hava verir. Kış mevsiminde salon düğünleri gözdedir. Ağır etekler, işlemeli kumaşlar abartıya kaçılmadıkça düğün mekanıyla uyumlu olacaktır.Kış gelinliklerine birçok ekleme yaparak modeli zenginleştirebilirsiniz. Kat kat giyinmek size cazip gelmiyor ise gelinliğinize boncuk işlemeli yaka ve uzun kollar eklemekten çekinmeyin. Uzun kollu gelinlikler sıra dışı modeller için ideal modeldir. Dantel dökümlü işlemeli kollar gelinlikte “nostaljik” bir hava yaratır ve kollarınızı ince gösterir. Korseli bir gelinliğe, bilekten büzgülü kollar, truvakar ya da evaze, işlemeli kollar ekleyin. İşte hayalinizdeki gelinlik yavaş yavaş canlanıyor Değil mi?
Sizi Sıcak Tutacak Aksesuarlar..
Arabadan inerken, oturup kalkarken, fotoğraf çektirirken görünecek çorabın gelinlikle uyumlu olması gerekir. Çünkü Gelin çorabı beyaz saten, naylon ya da dantel olabilir. Çorap seçenekleri arasında kalınlık ve fiyat açısından farklar vardır. Bunlar arasından sizeSeçmek Düşüyor. Ayrıca jartiyerli bir model tercih ederseniz, onu balayı valizinize koymayı unutmayın.Üst tarafınızı “sıcak” tutmak için dirsek üstüne kadar gelen opera eldivenleri seçebilirsiniz, omuzlarınızı ve göğsünüzü kapatacak saten ya da kürk bolerolar iyibir seçim olabilir böylelikle kış gelinliğinimiz hazırdır.

Kış gelinliklerinin

en güzel taraflarından biri kat kat giyinebilme imkanıdır. Böylelikle gelinlikle birlikte giyilen etol, palto, bolero gibi çeşitli aksesuarlar hem soğuktan korur hem de şıklığınıza şıklık katar.
Yaz Gelinlerinden Farklı ve özel hissedilmesinin farkıda bu tamamlayıcı aksesuar ve model seçimleridir.Ayrıca sezon gelinliklerinden daha uygun fiyatlarla dikim yaptırabilir.Yaz Sezonunda 2,000 tl olan bir gelinliği 1400-1500 TL civarlarında satın alabilir ve sıkışmadan istediğiniz zamanda dikme imkanınız olur..


-
ara bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir