Duyuru:- Istediginiz her model gelinlik ve abiye dikimi yapilir 0312 434 42 45

Tesettür Modelleri

Google Google+
FerideGelinlik @ 25 Eylül 2012 Gelinlik Modelleri 0  3.615 
2012 tesettür modelleri 2013 tesettür modelleri gelinlik modelleri ankara gelinlik

2012 ve 2013 yılında moda olan Tesettür Gelinlik modelleri hakkında bilgi verecek olursak bu yıl ve gelecek yıl modellerinde geçmiş yıllara nazaran farklı şekiller ve işlemeler dikkat çekmektedir.

Özellikle yaz döneminde düğünlerin artış göstermesinden kaynaklanan gelinlik telaşı deyimi yerindeyse gelin adaylarının en zorlandıkları konu olmuştur.
Gelin ve damat adayları düğün gibi özel bir gecede kusursuz olmayı isterler ve son derece haklılardır bu isteklerinde.Damat adaylarının işi bu konuda gelin adaylarına göre daha kolaydır diyebiliriz.Gelin adayları böylesine özel bir gecenin haklı olarak starı olmak isteyecekler ve bunun için ellerinden geleni yapacaklardır.
Günümüzde gelinlik modellerinin ürün yelpazesi oldukça geniş tutulmuştur.

Özellikle

tesettürlü

gelin adaylarının geçmişte yaşadığı zorluklar günümüzde yaşanmamaktadır.Tesettürlü bayanlarımızın gelinlik modelleri konusunda pek fazla alternatiflerinin olması ne yazık ki çok üzücü bir durumdu.
Fakat günümüzün tesettür giyim üreten firmaları bu konuda ciddi anlamda bir çalışmaya girerek ortaya akıl almaz modeller çıkarmışlardır.

Tesettür

gelinlik modellerini tasarlayan tasarımcılar öncelik olarak tesettürlü bayanlarımız düşünülmüş ve modaya ayak uydurarak tesettür gelinlik modellerini sergilemişlerdir.

Tesettür

gelinlik modellerinde 2013 yılında görülen farklı modeller genç kızlarımızın gönlünü şimdiden fetih etti:)Neredeyse hiç görmediğiniz hatta düşünmediğiniz formlarda tasarlanan tesettür gelinlik modellerine galerimize girerek bakabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.
Karşınızda bir çok tesettür giyim firmasının kataloglarından bir araya getirdiğiniz 2013 yılının en güzel tesettür gelinlik modelleri;
2013 Tesettür modelleri


2013 Tesettür modelleri

2013 Tesettür modelleri2012 -2013


-
ara bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir