Duyuru:- Istediginiz her model gelinlik ve abiye dikimi yapilir 0312 434 42 45

Ucuz Gelinlik Seçerken nelere dikkat etmeli

Google Google+
FerideGelinlik @ 14 Kasım 2012 Ankara Gelinlik 0  4.654 
Ankarada Ucuz Gelinlik Seçerken nelere dikkat etmeli

Her kadının hayalinde olan gelinlik, evlenecek olan bir kadının hayatı boyunca arzuladığı şeydir. Gelinliğin rengi , biçimi ,  modeli ve önemi davetlilerin dinine ya da kültürüne göre değişiklik gösterir. Günümüz şartlarında en tercih edilen gelinlik rengi beyaz , krem satendir. Bunun yanı sıra kırık beyazda tercih edilen renkler arasındadır. Bu konunun dışında daha önemli bir durum vardır ki oda gelinliğin hem kaliteli olması hem de en uygun gelinlik fiyatları arasında ucuz gelinlikler bulmaktır.

Her bütçeye göre ayrı ayrı gelinlik fiyatları bulmak mümkündür. Hem kaliteli hem de ucuz gelinlikler bulmak zor olsa da imkansız bir durum değildir. Kişinin bütçesine göre istediği modelde gelinlik bulmak, gelinliğin kumaş kalitesine, gelinliğin işçiliğine ve tanınmış markalara göre değişiklik gösterir. Ankara Kızılay ‘da bulunan, en uygun gelinlik fiyatları ile en pahalı gelinlikler açısından çeşitliliği fazla olan bir semttir. Yine ucuz gelinlikler denilince akıllara gelen ilk yerlerden bir tanesi de And çarşısında bulunan Feride Gelinlik‘tir . Belirtilen bu semtlerde yapılan gelinlikler göz kamaştırmak isteyen gelinler için ilk tercih edilen modeller arasındadır. Gösterişten uzak daha sade gelinlik türlerinden hoşlanan gelinler içinde dantel örgülü tüllerden oluşan ya da fazla kabarık olmayan gelinlikler tercih edebilirler. En uygun gelinlikler modelleri bulmak isteyen gelin adaylarının işçilikten biraz daha uzak, daha sade gelinlikler bulabilirler. Birbirinden farklı yüzlerce gelinlik modelleri arasından mutlaka kişinin tarzını gösteren bir gelinlik bulunulması tamamen gezip araştırarak ve satış temsilcileriyle görüşerek bulunulabilir.

Hem ucuz gelinlikler ile bütçesini sarsmak istemeyen hem de kaliteli gelinlikler bulmak isteyen tüm gelin adaylarının kiralık veya satılık olarak sunulan gelinlikler arasında seçim yaparak bütçelerini istedikleri şekilde ayarlayabilirler. Herşeyden önce ucuz gelinlik yerine kaliteli ve uygun fiyatta gelinlik tercihiniz olmalıdır.Şayet Düğün gününüzde gelinliğinizin dağılmaması ve aksaklık yaşamamak için gelinliğinizi özenle seçmeli ve diktirmek olmalıdır.Düğün gününüzün rezil olmaması için bu saydıklarımıza dikkat etmelisiniz.

Ayrıntılı bilgi için ankara mağazamızla irtibat kurabilirsiniz


-
ara bolum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir